צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

שמן קוקוס-השמן שעשה הכי הרבה רעש השנה
לשמן הקוקוס ישנו ריח מתוק עדין וממכר, ובתרבות ההודית הוא נחשב אחד השמנים הקוסמטיים-רפואיים היעילים ביותר.

בספא רפאל סנטר כמעט את כל הטיפולים שלנו ניתן לבקש לבצע באמצעות שמן קוקוס. שמן קוקוס הוא התכשיר המושלם המשלב גוף ונפש. העיסוי בזמן הקוקוס מפנק במיוחד ובזמן החדירה שלו לעור הוא מחזק את המערכת החיסונית, הוא מסייע בהקלה בבעיות בדרכי העיכול, סיוע בחילוף החומרים והריח שלו מקנה רוגע ושלווה.

עיסוי איורוודה-שחרור ואיזון במקום אחד

עיסוי האיורוודה הוא עיסוי הודי עתיק המתבצע באמצעות ניסוך שמן סומסום חמים על מרכז המצח או בשפה המקצועית-צ'אקרת העין השלישית. העיסוי מתחיל ממרכז המצח ויורד כלפי מטה לאורך כל הגוף ועד כפות הרגליים.

"איורוודה" פירושו "ידע החיים" והמטופלים בטכניקה זו משתמשים בה ככלי שאינו רק בעל משמעות פיזית כמו ביתר העיסויים אלא גם עבודה וטיפול בפן הנפשי. האיורוודה מסייע בהפגת מתח נפשי, חרדות ואף נדודי שינה.

שיאצו-הכי רגוע שיש
השיאצו מככב ברשימת הטרנדים החמים בעולם הספא. שיאצו היא טכניקת טיפול שמקורה ביפן מטרתה להביא את המטופל להקלה, שחרור ורגיעה והיא עושה זאת על ידי לחיצות על נקודות האנרגיה הקיימות בגוף שלנו(המרדיאנים) ונענוע קל והרעדת השרירים של המטופל.

הלחיצות בטכניקת השיאצו משחררות חסימות אנרגיה בגוף והיא מתועלת לטובת אזורים ושרירים מוחלשים יותר ומחזקת אותם.

תטא הילינג-לתת לעצמך לצמוח
טיפול בתטא הילינג הוא אחד מהטרדנים החמים ביותר בשנה האחרונה בתחום הגוף-נפש. תורת התטא הילינג היא שיטת ריפוי אלטרנטיבית המתבססת על השפעת גלי המוח(מסוג תטא) על הגוף והנפש שלנו. במהלך הטיפול מתרחש ריפוי תוך כדי חיבור נפשי עמוק על ידי שימוש בסוגים שונים של מדיטציה. מטרתו העיקרית של התטא הילינג היא לאתר בתוכנו מקומות של "תקיעות" בחיים, טראומות ילדות, פרידות, חרדות, וטיפול מסייע לנו בצמיחה והתפתחות אישית.

ריקול הילינג-צעד אחורה לטובת צעד קדימה
הריקול הילינג דומה בשיטת הטיפול ומטרתו לתטא הילינג רק שתורת הריקול הילינג מתבססת על האמונה שכל מחלה או תקיעות בחיים שלנו היום ישנו אירוע בעבר שלנו שגרם לכך אפילו התקופה שבה היינו עוברים ברחם אמנו וכן לתהליך הלידה עצמו-ישנה השפעה ישירה על אורך חיינו כיום. הריקול הילינג היא עבודת בילוש של ממש על הגוף והנפש שלנו שמטרתה לחקור את הזיכרונות שלנו עד מציאת הטריגר והטיפול בו.

בספא רפאל סנטר-מרכז בריאות לגוף ולנפש אנו מקפידים להיצמד לטרנדים המוצלחים יותר ומקפידים להתעדכן בתחום בכל רגע על מנת להעניק לכם את השירות והטיפול הטובים ביותר.

לקביעת תור לאחד מהטרנדים החמים של השנה חייגו:08-9495555

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3