צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

העיסוי לסוגיו, מלווה את התרבות האנושית מזה אלפי שנים. בעשורים האחרונים, יחד עם העליה במודעות לחשיבות שבשמירה על אורח חיים בריא, תזונה ואימון גופני גובר גם העניין בעיסוי ועדיין נדמה שרוב הציבור רואה בעיסוי פינוק ואמצעי לשחרור שרירים תפוסים ולא מעבר לכך.

עיסוי ואיכות חיים- מסאז רחובות

כאמור, עיסוי נקשר אצל רבים כטיפול מפנק בעת חופשה, אך הוא יכול בהחלט להיות גם חלק משגרת החיים שלנו – על ידי עיסוי שבועי שמטרתו לשחרר ולהרגיע את הגוף שברוב שעות השבוע נמצא במתח ועומס יתר. חלק מסיגול אורחות חיים בריאות כולל גם עצירה של המרוץ היומיומי והקדשת זמן איכות גם לשרירי הגוף. דווקא בתוך שבוע רגיל עם המתחים המלווים אותו, הגוף שלנו זקוק לתשומת לב ולכך שנפנה זמן עבורו.

ספא רפאל ברחובות - להזמנות צלצלו טלפון 08-9495555

עוצמת המגע

יש משהו במגע אנושי שיש בו עוצמה מיסטית כמעט, משהו שמוביל אותנו לשנות הינקות ולצורך המולד והטבעי במגע. עם השנים אנחנו נוטים לשכוח או להדחיק את הצורך הזה, אבל חלק מכוחו של העיסוי וההנאה שבו טמון בדיוק בהשפעה העוצמתית של המגע, במיוחד כשהוא ניתן ברגישות ומקצועיות. מעבר להשפעה על רקמות ושרירי הגוף – שחרור השרירים, החייאת תאים, שיפור בזרימת הדם והחמצן לרקמות, למגע עצמו יש השפעה מאזנת גם על הנפש.

סוגי עיסויים

ישנם כמאה וחמישים סוגי עיסויים, שמקורם במסורות רפואיות שונות מהמזרח והמערב. מקובל לחלק אותם לעיסויים רפואיים והומאופטיים. העיסויים הרפואיים נועדו לאנשים שנמצאים בתהליך שיקום מפציעה או ממחלות מסוימות. מטרת העיסוי הרפואי להקל על כאבים, לשפר את טווח התנועה של השרירים והאיברים בכלל ולהאיץ את הריפוי הטבעי של הגוף על ידי שיפור זרימת הדם והחמצן לתאים ולרקמות. בין העיסויים הרפואיים, עיסוי שרירים עמוק, שנועד לשפר ולחזק את תפקוד וגמישות שרירים מסויימים ועיסוי רקמות עמוק שמסייע בשיקום אך גם בתחזוקה של הרקמות אצל ספורטאים שהפעילות שהם עוסקים בה מביאה את הגוף לעומסים קיצוניים ומסכנת אותם בפציעה.

בקרב העיסויים ההומאופטיים ישנן מספר תורות עיסוי מן המזרח הרחוק : עיסוי תאילנדי, עיסוי מתוך הרפואה הסינית או ההודית, שיאצו ועוד. במערב, ידוע העיסוי השבדי, המשתמש בשמנים כחלק מתהליך העיסוי ומסאז' טורקי שמבוצע בתנאי טמפרטורה ולחות גבוהים (בחמאם) ובסיוע כפפת 'פילינג'.

עיסוי מקצועי- מסאז ברחובות

עיסוי טוב ומיטיב, ראוי שיעשה על ידי מעסה מוסמך ומנוסה, בוגר תחום לימודי רפואה משלימה, עם התמחות בעיסוי. חשוב שלמעסה שלכם יהיה ידע מקיף ומעמיק והבנה של אנטומיה ותחומי ידע נוספים, על מנת שיוכל לתת מענה איכותי לצרכים שלכם ועיסוי מהנה ובריא

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3