צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

עיסוי רפואי- לא מה שחשבתם

כאשר אנו מדברים על עיסוי רפואי או כל עיסוי אחר אנחנו מקבלים לפני הכל קונוטציה של פינוק או יום כייף וטיפוח. אך כאשר מדובר בעיסוי רפואי כדאי מאוד להכיר את התחום לעומק שכן עיסוי רפואי עשוי להיות הרבה פעמים פתרון לכאב כרוני או אפילו כאב חדש שבא לבקר ולא ממש ממהר לעזוב.

העיסוי הרפואי הפך להיות כוכב עולה בשנים האחרונות ולא כי הוא חדש על המדף אלא כי בשנים האחרונות עם עידן המסכים והסמארטפונים גוף האדם החל לסבול מתחלואות שונות שלא היו נפוצות בשנים עברו ולרובן ישנו קשר ישיר לאורח החיים שלנו. הישיבה הממושכת מול המחשבים או הטלוויזיה, ההקלדה המוצאת בטלפון הנייד-כל אלו הכניסו לחיינו ולמפרקים השונים בגוף שלנו תנוחות אשר לעתים עד הסתגלות הגוף שלנו מביאות עמן כאבים ואי נוחות כזו או אחרת.

עיסוי רפואי לטיפול והקלה בדלקות

דלקת ברקמות השונות נגרמת לרוב בשל כשל תנועתי לדוגמא ישיבה לא נכונה, תנועה "חדשה" לגוף שלנו אשר חוזרת על עצמה פעמים רבות במהלך היום או למשך זמן ממושך.

במצב כזה נוצרת אספקה לקויה של דם לאותו איבר או מפרק דבר הגורם לאזור להתקשח, להתחמם ולהפוך דלקתי. דלקות מסוג זה עשויות לגרום לכאבים בדרגות שונות, לעתים אנו ממשיכים עמם בשגרת היום שלנו אך לעתים הכאב מגביל ופוגע ממש באיכות חיי הסובלים ממנו.

עיסוי רפואי במקרה הזה מטפל נקודתית באזור הפגיעה והדלקת, במהלך הטיפול העיסוי הרפואי משחרר ומרכך את האזור ומסייע בהזרמת הדם בצורה תקינה לרקמות והמפרקים דבר המסייע בהקלת הכאב ומאפשר לגוף להחלים מהפגיעה.

עיסוי רפואי VS משככי כאבים

כמובן שלא כל פציעה או פגיעה בגוף שלנו יכולה להיפתר על ידי עיסוי רפואי אך ברוב המקרים גם טיפול רפואי, או התערבות תרופתית וכירורגית עשויות להצליח יותר ולהגיע לשורש הבעיה בליווי של עיסוי רפואי במהלך הטיפול או לאחריו. כאשר אנו סובלים מכאב מסוים בגוף שלנו-הטעות הנפוצה אצלנו היא לפנות אל הפתרון הקל והמהיר והוא משכך כאבים. משכחי כאבים אמנם מסייעים לנו נקודתית ומשפרים את איכות החיים שלנו באותו הרגע אך חשוב להבין כי הם מהווים פלסטר על מכה עמוקה ופתרון זמני ביותר.

כאשר הגוף שלנו סובל מכאב זו הדרך שלו לאותת לנו שמשהו אינו כשורה. עיסוי רפואי במקרים כאלו עשוי להיות פתרון טוב ויסודי יותר לכאבים כאלו ואחרים שכן הוא מסייע בטיפול שורש הבעיה ולרוב עשוי להקל משמעותית בכאב ולהחזיר למטופל את איכות חייו במינימום התערבות רפואית. עיסוי רפואי יעיל במקרים של דלקות בכתף, דלקות בפרקי כפות הידיים, התעלה הקרפלית ועוד. בספא רפאל סנטר פועלים מעסים רפואיים המוסמכים באופן פורמלי לעיסוי רפואי ויודעים לתת מענה איכותי ומדויק לבעיות מסוג זה.

עיסוי רפואי הוא למעשה השילוב האידאלי בין שלווה, מרגוע וטיפול בכאבים.

אל תתנו לכאב להפוך חלק משגרת החיים שלכם, קבעו תור עוד היום לעיסוי רפואי בטלפון :08-9495555