ספא חמאם רפאל סנטר - מוזמנים לחווית ספא נדירה

"חמאם ספא רפאל", מרכז בריאות ספא ברחובות, קיים משנת 2000 ומרכז תחת קורת גג אחת מגוון עיסויים רפואיים/חווייתיים. מרגע כניסתכם למקום, תחוו את השלווה והרוגע דרך חללים מהודרים, חדרי טיפול מפוארים ואוירה יוקרתית שיאפשרו לכם פסק זמן ייחודי ומענג מחיי היום יום.

מה זה ספא?

ספא הפך בשנים האחרונות למקום בילוי פופולרי , ספא הוא כבר לא מקום בילוי שמיועד רק לעשירים בלבד , היום כל אחד יכול להרשות לעצמו חבילת ספא מפנקת במחירים סבירים .
ספא הוא מקום שבו הגוף והנפש נהנים מתענוגות ופינוקים  , אדם שמבלה בספא זוכה לשלווה נפשית ולרענון האנרגיות הפיזיות של הגוף.
המילה ספא היא מילה עתיקה מהמאה ה-16 ומשמעותה לפני מאות שנים הייתה מעיינות חמים , במהלך המאה ה-21 המילה ספא קיבלה משמעות אחרת  והיום כאשר אנו אומרים ספא אנו מתכוונים למרכז בריאות ונופש.
היום בעידן שבו כולנו מחפשים דרכים להשתחרר מהלחץ והמתח היומיומי בעבודה , זוכים מרכזי הספא לשגשוג של ממש, ספא הוא האמצעי שבעזרתו  ניתן להשתחרר מהלחצים והמתחים היומיומיים שמאפיינים את שגרת החיים בעידן המאה ה-21  .
היום ניתן למצוא מרכזי ספא בכל מקום,  יש מרכזי ספא בבתי מלון, יש מרכזי ספא באמצע המטרופולין , ויש מרכזי ספא בפריפריה הרחוקה, יש מרכזי ספא המתלווים למכוני כושר ויש צימרים שיש בהם טיפולי ספא.
 

ספא ואווירה

האווירה במרכזי ספא היא אווירה מיוחדת ורגועה, ולצידה מגוון רחב של טיפולים מרגיעים ומפנקים שנועדו לגוף ולנפש. בכל מרכז ספא יש בד"כ מוסיקה מרגיעה, אווירה רומנטית שקטה ורגועה, ריחות מרגיעים, ועוד.
במרכזי ספא ניתן לקבל היום מגוון רחב של טיפולי ספא , מי שירצה יוכל להנות מטיפולי מסאג' וגם ג'קוזי מרגיע ומשחרר שמפנקים את הגוף והנפש , מי שירצה יוכל לקבל טיפולי רפואה משלימה שונים,  ומי שירצה יוכל להנות מטיפולי קוסמטיקה שונים.
 

חבילות ספא 

מרכזי ספא רבים מנהיגים היום את השיטה של חבילות ספא , ניתן למצוא היום סוגים שונים של חבילות ספא שמיועדים לקהלי יעד שונים, יש חבילות ספא לנשים בלבד, יש חבילות ספא לזוגות, יש חבילות ספא רומנטיות ויש אפילו חבילות ספא למגזר הדתי.
 
כיום מכוני ספא קמים להם כמו פטריות לאחר הגשם , יש היום מבחר עצום של מכוני ספא , שלכל אחד מהם יש את הייחוד שלו .  אחד ממכוני הספא המובילים והאיכותיים הוא רפאל סנטר,  ספא יוקרתי ומפואר שמאפשר לכם לברוח משגרת החיים העצבנית והמלחיצה מבלי שתצטרכו  לנסוע רחוק. ביקור ברפאל סנטר הוא חוויה  מפנקת ומרגיעה, ואחרי הטיפולים שתקבלו תרגישו כמו אנשים חדשים עם אנרגיות מחודשות.
                             שעות פעילות: ימים א-ה: 8:00-22:00 ו: 8:00-14:00  טלפון: 08-9495555  פקס: 08-9495050  כתובתנו: רח' ההגנה 31, רחובות.